Obchod

Air Conflicts: Pacific Carriers

 
 

Air Conflicts- Pacific Carriers

Air Conflicts: Pacific Carriers je letecký simulátor skombinovaný s arkádovú hrateľnosťou. Ujmite sa velenia lietadlovej lode, preskúmajte ju a bráňte ju. Ovládajte celé letky a vybavte každé lietadlo rôznymi zbraňami!

Air Conflicts: Pacific Carriers je jedinečný letecký simulátor s prvkami stratégie a strhujúcim príbehom. Hra sa zameriava na letecké misie počas druhej svetovej vojny, ktoré začínajú na lietadlových lodiach. Môžete (ale nemusíte) tieto lode ovládať, vyberte si vybavenie a zvoľte si stranu: US Navy alebo japonskú cisársku flotilu.


Hra ponúka:

  • Zažite príbeh z lietadlovej lode! Staňte sa svedkami dobrodružstva admirála Lucasa Starka a Hideakiho Hašimota, kapitánov lietadlových lodí v Tichom oceáne počas druhej svetovej.
  • Chráňte svoju loď! V režime Prežitie môžete ovládať delové veže na svojej lodi.
  • Vstúpte do pozorovacie veže! Pátrajte po nepriateľoch a objavujte nové misie.
  • Ovládajte celej letky! Namiesto ovládanie len jedného lietadla môžete ovládať všetky lietadlá zo svojej letky v príslušnej misiu.
  • Vybavte svoje lietadlá skutočnými zbraňami! Neobmedzená konfigurácie lietadiel a zbraní, založená na skutočných modeloch. Každé lietadlo môže byť vybavené iba obmedzeným množstvo munície. Tomuto obmedzenia sa môžete vyhnúť, keď budete prepínať medzi lietadlami vo svojej letke.
  • Zahrajte sa v množstve režimov pre jedného hráča a inovatívnych režimoch pre hru viacerých hráčov.
  • Zažite najslávnejšie bitky z druhej svetovej! Buďte v srdci takých bitiek ako o Midway, o Pearl Harbour a Wake Island. Môžete vyberať z obrovskej vojnovej mašinéria! Hra obsahuje celkom 4 lietadlové lode, 21 bojových lodí a 12 lietadiel.