Obchod

Zaklínač 3: Divoký hon + kľúčenka

 
 

Zaklínač 3- Divoký hon + kľúčenka

734765_10151293602899331_1302707356_n.png width="700" height="259" alt="Logo" title="Logo" />


Predobjednávkou získate ako bonus kľúčenku:

klucenka.jpg width="126" height="224" alt="Kľúčenka" title="Kľúčenka" />


Balenie obsahuje:

  • Hru Zaklínač 3: Divoký Hon
  • Tlačenú hernú mapu
  • Samolepky
  • Sprievodcu svetom Zaklínača
  • Soundtrack (CD)
  • Herný manuál

Zaklínač 3: Divoký Hon je poslednou epizódou populárnej RPG série a zároveň poslednou časťou legendy o Geraltovi z Rivie. 

Podmanivý a otvorený svet hry Zaklínač 3 je radosť preskúmavať. Je plný dobrodružstiev, úloh, pamätihodných postáv a jedinečných príšer. Hráči budú volne cestovať v lesoch, plávať na jazerách, zdolávať hory a prechádzať sa v mestách alebo dedinách. Vo svete totiž žije rôzne obyvateľstvo s vlastnými zvykmi, legendami a celou radou problémov. Celý svet Zaklínač 3 je rozsiahlejši oproti predošlému dielu až o neuveriteľných 30krát.

Tentokrát však pôjde o úplne volný svet bez umelo vytvorených hraníc. Vrátiť sa budete môcť do akéhokoľvek miesta, čo hráčom v predošlom dieli často chýbalo. Ide však o svet tak obrovský, že na cestu do odľahlejšich oblastí budete potrebovať koňa alebo loď. Pochopiteľne ide o svet, kde vaše rozhodnutia majú skutočne epické následky. Podľa tvorcov hry by však všetko malo vyústiť do novej úrovne nelinearity a nového a bohatého herného zážitku.

Vylepšený bojový systém hráčom umožní vžiť sa do úlohy skutočného zabijaka monštier - zaklínača - ktorý používa svoje dokonalé zmysly a bojové schopnosti aby prežil v temnom fantasy svete, zatiaľčo sa vydáva na výpravu za záchranou svojich milovaných. Mechanizmy Zaklínača 3 hráčom umožnia sa do hry dokonalo ponoriť. Žiadne skúšky rýchlosti, iba intuitívna RPG hrateľnosť. Pripravte sa teda na veľmi dlhé dobrodružstvo ktoré len tak nepustí.