Obchod

Adventúry a dobrodružstvo na Playstation

 
 

Everybodys Golf PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:SCEE
Jazyk:

Zahrajte si golf s populárnymi postavičkami z predošlých Hot Shots Golf sérií, ktoré vyšli na PS One / PSP a zažite jedinečnú golfovú atmosféru.


Everybodys Golf PREOWNED


Driv3r PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Atari
Jazyk:

Vzrušujúca 3D akčná hra v prostredí ilegálnych pouličných závodov a čierneho obchodu s kradnutými autami. Tanner je samotársky tajný policajt, prezývaný "Šofér". V svojej najnovšej misii preniká do gangu zlodejov luxusných áut. Zatiaľ čo sa Tanner tento zločinecký syndikát snaží zlikvidovať za každú cenu, prebiehajú strhujúce naháňačky a prestrelky zo zločincami, ktoré sa odohrávajú na troch kontinentoch.


Driv3r PREOWNED


Driver- Parallel Lines PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Atari
Jazyk:

Už štvrtý diel série z prostredia New Yorku 70. rokov, s otvorenou štruktúrou misií ala GTA. Hrdina je v prvej polovici mladý a hlúpy a v tej druhej zostarnutý a riadne naštvaný. Kto by taký nebol po 20 rokoch strávených v lapáku, kam sa navyše dostal celkom neoprávnene. Nikto nemôže hlavnému hrdinovi zazlievať, že si chce teraz vyrovnať účty, pričom sa musí spoliehať na to, že čas, ktorý presedel za mrežami, neznížil jeho vodičské umenie. Dramatický príbeh je rozkúskovaný do 35 misií s prevažne odlišnou náplňou, ktoré sú navyše preložené nepovinnými mini hrami v podobe účasti v deštrukčnom derby, alebo naháňačkami s policajtmi. Prerobený je navyše i systém hry po vystúpení z vozidla. Hlavné rysy : - Príbeh rozdelený do 35 misií. - Viac než 80 druhov ovládateľných vozidiel. - Komplexný systém poškodenia. - Možnosti úpravy vzhľadu i výkonu vozidiel. - Použitie nového fyzikálneho enginu.


Driver- Parallel Lines PREOWNED


Burnout- Revenge PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Electronic Arts
Jazyk:

Ďalšie pokračovanie najlepšej závodnej hry roku 2004, ktoré získalo ocenenie za Najlepšiu závodnú hru na veľtrhu E3 2005. Samotná hra Burnout Revenge však nie je o vyhrávaní. Je o nedodržiavaní cestných pravidiel a o úplnom ovládnutí ciest. Burnout Revenge je výzvou pre hráča v rušnej prevádzke medzi pomstychtivými súpermi. Hráč nesmie vidieť nič iného ako seba a cieľovú čiaru. Myslíte si, že ste pripravený na neľútostnú súťaž? Potom vitajte v Burnout Revenge.


Burnout- Revenge PREOWNED


Pirates of the Caribbean- At World´s End PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Disney
Jazyk:Anglický

Akčná adventúra inšpirovaná udalosťami z druhého a tretieho dielu filmu Piráti z Karibiku vás so sebou vezme na vzrušujúci a dobrodružný výlet po moriach a oceánoch, pričom zavítate do rušných prístavných miest, vlhkej a nebezpečnej džungle, na malé romantické a záhadné ostrovy, ale veľa zábavy a dobrodružstva zažijete aj na šírom mori. Hra nie je presnou adaptáciou ani jedného z troch úspešncýh filmov, dokonca sa tu stretnete sa s postavami, miestami, ale hlavne s udalosťami (vrátane zakončenia), ktoré nie ste nemali možnosť vidieť ani v jednom zo snímkov. Známe postavy však samozrejme nechýbajú ani v priebehu hry a tak si môžete zahrať aj za kapitána Jacka Sparrowa, Willa Turnera i Elizabeth Swannovú. - pridajte sa a máte informácie z prvej ruky :-)


Pirates of the Caribbean- At World´s End PREOWNED


Horsez - Ranch Rescue PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:UBI Soft
Jazyk:

Váš kůň je připraven na trenink i závody. Vy se zase připravte mimo jiné i na boj o záchranu hřebčína v této skvělé adventuře.


Horsez - Ranch Rescue PREOWNED


Harry Potter and the Order of the Phoenix (HP a Fénixov rád) PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:EA Games
Jazyk:Anglický

Ve hře Harry Potter a Fénixův řád se Harry vrací pátým rokem do školy v Bradavicích a zjišťuje, že většině kouzelnického společenství zůstala utajena pravda o jeho nedávném střetu se zlým lordem Voldemortem. Kvůli obavě, že ctihodný bradavický ředitel Albus Brumbál lže o Voldemorově návratu, aby oslabil jeho vliv a získal jeho místo, jmenuje ministr kouzel Kornelius Popletal novou učitelku obrany proti temné magii, aby dohlížela na Brumbála a bradavické studenty. Ale ministerstvem schválený kurz obranné magie profesorky Dolores Umbridgeové zastihne mladé čaroděje žalostně nepřipravené k tomu, aby se ubránili temným silám, hrozícím jim i celému kouzelnickému společenství, a tak s pomocí svých přátel Hermiony a Rona vezme Harry věci do svých rukou. Setkají se tajně s malou skupinou ostatních studentů, která si dá název „Brumbálova armáda“ a Harry je naučí jak se bránit temné magii a připraví odvážné mladé kouzelníky na neobyčejnou bitvu, která na ně čeká. S možností hrát za vícero postav včetně Harryho Pottera, Brumbála a Siriuse Blacka nabízí videohra Harry Potter a Fénixův řád fanouškům možnost uchopit kouzelnou hůlku, objevovat všechna zákoutí Bradavic a zažít nejvíce vzrušující a nejdobrodružnější roky života Chlapce, který přežil. Úzké a koordinované propojení mezi knihou, filmem a videohrou je ve videohře Harry Potter a Fénixův řád akcentováno více, než kdykoli předtím. Hráči budou moci objevovat mnohá důležitá místa v Bradavicích, detailně odpovídající vzhledu svých filmových protějšků, zatímco budou pohlceni napínavým dobrodružstvím podle nádherného knižního příběhu. Hra je kompletne v českom dabingu !!! Harry Potter (Daniel Radcliffe) – Vojta Kotek Hermiona Grangerová (Emma Watson) – Anežka Pohorská Ron Weasley (Rupert Grint) – Jiří Kocman Draco Malfoy (Tom Felton) – Radek Škvor Severus Snape (Alan Rickman) – Aleš Procházka Albus Brumbál (Michael Gambon) – Otakar Brousek st. Hagrid (Robbie Coltrane) – Jiří Zavřel Minerva Mc Gonagallová (Maggie Smith) – Jana Drbohlavová a ďalší… Vydání hry Harry Potter a Fénixův řád, vyvíjené britským studiem EA a jeho týmem, který stojí za celosvětovým úspěchem série her o Harry Potterovi, je plánováno pro Nintendo Wii™, PLAYSTATION®3, Xbox 360™, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable), Nintendo DS™, Game Boy® Advance a Windows PC.


Harry Potter and the Order of the Phoenix (HP a Fénixov rád) PREOWNED


Harry Potter and Prisoner of Azkaban (a Väzeň z Azkabanu) PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Electronic Arts
Jazyk:Anglický

Komu učaroval Harry Potter, vychutná si jeho další dobrodružství v akční adventuře Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Ve výhledu ze třetí osoby se budete moci ujmout role nejen Harryho, ale i jeho kamarádů Hermiony a Rona, přičemž všichni vypadají mnohem dospěleji než v předchozích hrách. Každá ze tří postav disponuje unikátními dovednostmi. Například Hermiona je ze všech nejmenší a proto se lehce protáhne i tam, kam se Ron s Harrym nemohou dostat. Ron zase vládne zvláštní intuicí, takže bude moci například odhalit skryté dveře nebo pohyblivé panely tam, kde je ostatní neuvidí. Příběh hry je celkově mnohem tajemnější než v předchozích dílech. Pozor! - Hra spolupracuje so systémom Eye Toy Play!


Harry Potter and Prisoner of Azkaban (a Väzeň z Azkabanu) PREOWNED


Call of Duty- Finest Hour PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Activision
Jazyk:

3D akčná strieľačka z obdobia 2.sv. vojny, ktorá po mnohých úspechoch na platforme PC prichádza aj na PS2ku. Viac ako 20 rozmanitých misií vás zavedie na všetky známe bitvy 2.sv vojny a nebude chýbať ani obsiahly autentický arzenál zbraní. Zažijte realitu druhej svetovej vojny! Zaujmite rolu vojakov z rôzných spojeneckých armád a zažijte drsnú realitu druhej svetovej vojny na vlastnej koži. Spoločne s ďalšími vojakmi z vašej jednotky podstupujete rôznorodé misie (vojenské útoky, záchrana zajatých vojakov, preplíženie sa za nepriateľské línie, sabotáž alebo tankové bitky). Staňte sa americkým parašutistom, členom anglických Commandos alebo príslušníkom ruskej pechoty. Cieľ je pre všetky spoločný: vybojovať zpäť slobodu a poraziť nacistov.


Call of Duty- Finest Hour PREOWNED


Tiger Woods PGA Tour 08 PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:EA Sports
Jazyk:Anglický

Ďalší ročník golfového simulátoru nezabúda ani na konzolu PS2 a tak sa tešte na najväčší počet šampionátov, známe tváre a ich rady pri reálne riadených úderov.


Tiger Woods PGA Tour 08 PREOWNED


SOCOM- U S Navy SEALs Combined Assault PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Sony
Jazyk:Anglický

Nový prírastok do série, ktorý sa nepredstavuje ako nový diel, ale skôr AKO samostatný datadisk k SOCOMu 3. Misie sú tento krát zasadené do jedinej operačnej zóny, čo na hru pôsobí ucelenejším dojmom. Multiplayer obsahuje kompletnú ponuku máp ako má SOCOM 3 a to i s rovnakými funkciami a s lobmi. Hráči oboch hier sa tak v on-line "klaniach" bez problémov preženú. Combined Assault má však aj vlastné nové mapy až pre 32 hráčov. Prepojením PS2 Combined Assault s PSP Fire Team Bravo2 môžete sprístupniť nové prvky a vlastnosti v oboch hrách.


SOCOM- U S Navy SEALs Combined Assault PREOWNED


SOCOM 2- US Navy SEALs PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:SCEE
Jazyk:Anglický

Pokračovanie úspešnej hry SOCOM: US z prostredia Navy Seals!!! Pokračovanie je presné také, aké pokračovania majú byť: väčšie, lepšie, náročnejšie!!! V tejto hre máte vynikajúcu príležitosť stať sa členom elitnej námornej jednotky SEAL a bojovať proti najatým teroristom v unikátnych misiách, využívať taktické a strategické manévre a možnosti riadiť námornú jednotku. Čaká vás skutočné dobrodružstvo vďaka 12 misiám a 4 rôznym lokáciam. Každá misia je úplne iná, nenájdete tu dve rovnaké úlohy alebo situácie. Budú na vás nastražené zákerne pasce, stretnete sa s falošnými rukojemníkmi, demolíciami, budete účastníkom zbesilých naháňačiek, prieskumných a záchranných akcií svojích parťákov, nočných prepadov a ďalších bojových situácií. Stratégia a taktika sú vlastnosti, ktoré by mal mať každý dobrý veliteľ. Je preto na kreativite každého hráča, akým spôsobom bude viesť svoju jednotku pri každej misii.


SOCOM 2- US Navy SEALs PREOWNED


Shrek the Third PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Activision
Jazyk:Anglický

Zelený obrík Shrek je tretí raz späť a spolu s ním a jeho priateľmi sa vydávate zachraňovať známe kráľovstvo „Far Far Away“. Jeho trón chce pre seba získať princ Krasoň, ktorý do hlavného mesta vyšle armádu. Shrek to tak nemôže nechať. Veď jeho žena Fiona je princeznou kráľovstva. Shrek sa tak vydáva na dobrodružstva, behom ktorých bude bojovať s vojakmi princa Krasoňa, zachraňovať priateľov i obyčajných obyvateľov, bojovať a zbierať celú sadu rozličných predmetov. Nechýba ani tradičný multiplayer mini hier, ktorých bude tento krát celkom šesť a ich obsah je jasný už z názvu - Castle Attack, Shrekleboard, Frog Herder, Shooting Gallery, Catacombs Leap a Ships Ahoy.


Shrek the Third PREOWNED


Naruto Ultimate Ninja 2 PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Bandai
Jazyk:Anglický

PS2 verzia populárneho seriálu s hlavným hrdinom Naruto-om. Celkovo v 60tich misiách a siedmich minihrách môžete preveriť svoje "ninja" schopnosti a to až z 30timi hrateľnými charaktermi. Hra vychádza viac-menej podľa seriálových príbehov, ale samozrejme sa tu nachádzajú aj nové zatiaľ nepublikované epizódky.


Naruto Ultimate Ninja 2 PREOWNED


High School Musical- Sing It! PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Disney
Jazyk:Anglický

Karaoke hra inšpirovaná teenagerovským filmom High School Musical, kde budete mocť spievať v stredoškolskom muzikále a ten si i sami namixovať od pesničiek cez charaktery až po scény. Hlavné rysy : - Sóla i duety. - Skladby z oboch rovnomenných filmov. - Vytvorte si obleky, skladby i prostredie. - Bonusové fotografie a interview o filme.


High School Musical- Sing It! PREOWNED


GT-R Touring PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Midas Games
Jazyk:Anglický

Vysoká rýchlosť, zaujímavé okruhy bohaté na pestrosť, zničiteľné vozy a premenlivé prostredie vám len spríjemnia pobyt na virtuálnych cestách. Hlavné rysy : - 36 vozidiel. - 28 okruhov. - 8 rôznych prostredí. - Špeciálny mód pre dvoch hráčov. - Vyhrejte v 6 šampionátoch na 16 okruhov a odomknite si tak skryté bonusy.


GT-R Touring PREOWNED


Gran Turismo 3 A-Spec PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:SCEE
Jazyk:Anglický

Konzolová klasika. Revolučná automobilová hra s fotorealistickou grafikou a skvelou hrateľnosťou vás nepustí od gamepadu.


Gran Turismo 3 A-Spec PREOWNED


Toy Story 3


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Disney
Jazyk:Anglický

Toy Story 3


Hra inšpirovaná ďalším dielom filmovej série, v tomto prípade pokračovaním s číslom 3, nadviaže na filmové dobrodružstvá Buzza, Woodyho a ich priateľov. Čakajú ich nové dobrodružstvá v režime príbehu, alebo budete môcť objavovať svet hračiek v novom, otvorenom Toy Box režime. Deti, rodičia i fanúšikovia filmu sa ponoria do sveta Andyho krabice, v ktorej nájdete rôzne detské hračky a postavičky, spolu tvoriace unikátny príbeh vytvorený detskou fantáziou. Hra obsahuje aj kooperatívny režim, ktorý umožní celej rodine zabaviť sa spolu s obľúbenými filmovými postavami. Hra je vyladená tak, že zabaví deti i dospelých a aj jednoduché úlohy vás svojou hrateľnosťou pohltia a nepustia.Toy Story 3


Band Hero


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Activision
Jazyk:Anglický

Tvorcovia úspešnej hudobnej hry Guitar Hero prichádzajú s ďalším titulom, ktorý prináša nové skladby od skupín z vrcholov hitparád, ako sú No Doubt, Nelly Furtado, Lily Allen, The All-American Rejects, Jackson 5 a ďalší. Hrou vás budú sprevádzať (aj ako hrateľné postavy) mená viacerých postáv hudobného priemyslu, medzi inými skladateľ a gitarista Taylor Swift, či frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine. Band Hero prichádza ako ultimátna zábavná párty hra, v ktorej sa celá rodina stane súčasťou hudobnej skupiny. Band Hero vám dovolí vytvoriť si skupinu snov v akejkoľvek kombinácii spevu, gitár a bubnov a ukázať svoj hudobný talent v 65 piesňach tejto hry - pridajte sa a mate informácie z prvej ruky :-)


Band Hero