Obchod

Hry na Playstation 2

 
 

FIFA 14


Platforma:PlayStation 2
Typ:Šport
Firma:EA Sports
Jazyk:Anglický

FIFA 14

Vďaka inováciám mnohonásobne oceneného herného systému vtiahne FIFA 14 hráčov do diania a atmosféry futbalového zápasu. V samotnom jeho priebehu budú viac motivovaní k precíznemu zakladaniu akcií zo zálohy vedúcim k diktovaniu tempa hry, ale hlavne k vytváraniu nádejných šancí. Skvelé futbalové zápasy zdobia predovšetkým útočné akcie a krásne góly.

Globálne vyhľadávanie talentov - Revolučná premena režimu kariéry. Vyskúšajte si, ako to chodí vo svete profesionálneho skautingu hráčov pri hľadaní špičkových talentov po celom svete. Rozvíjajte a upravujte si vlastnú sieť skautov podľa aktuálnych potrieb. Sledujte futbalistu, aby ste mohli nájsť tých, ktorí vďaka svojim vlastnostiam vhodne posilnia váš tím v prestupových obdobiach. Nové centrum skautingu umožní jednoduchú navigáciu, menej prechodov na iné obrazovky a živý prúd informácií z hlásení skautov.

Čistá strela - Postavte sa tak, aby strela perfektne sadla. Futbalisti teraz disponujú takým stupňom inteligencie, ktorý im umožní upraviť postavenie a uhol tela k tomu, aby vystrelili na bránku najlepším možným spôsobom. Ak zasiahnete loptu presne, odmenou vám možno bude skvelý pocit z krásneeho gólu. 

Krytie lopty - Dominancia v strede poľa a diktovanie tempa hry. Pri driblovaní v akejkoľvek rýchlosti sa môžete zbaviť obrancu, či mu zablokovať cestu k lopte. Pri hre v strede poľa v snahe diktovať tempo zápasu využijete možnosti pokrytia lopty. V súbojoch telo na telo si môžete vybojovať lepšiu pozíciu pre prijatie prihrávky a potom sa odpútať od obrancu s cieľom dostať sa do gólovej šance.

Reálna fyzika lopty - Autentický let lopty a jeho ovládanie. Do lopty teraz môžete kopnúť technickejšie a razantnejšie. Vďaka realistickejšiemu správanie lopty možno lepšie stanoviť jej dráhu letu. Hráči tak môžu strieľať tvrdšie z diaľky, vysielať presné rany, kedy lopta pomaly stúpa nahor alebo ohrozovať brankára prudko padajúcimi či rafinovane zakrútenými pokusmi, podobne ako skutoční futbalisti.

Tímová inteligencia - Lepšia podpora a spolupráca spoluhráčov. Vďaka tomu, že hráči prijímajú lepšie rozhodnutia, môžu tesnejšie a chytrejšie brániť súpera a lepšie odhadnúť trasy ich nábehov. Brániaci hráči samostatne vyhodnocujú situácie, kedy je vhodné poskytnúť podporu, či pokúsiť sa vybojovať späť stratený loptu. Útočiaci hráči majú k dispozícii nové spôsoby oklamania protivníka. Sami sa lepšie ponúkajú vo voľných priestoroch, nabiehajú pozdĺž obrannej línie a menia rýchlosť pohybu.


FIFA 14


Everybodys Golf PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:SCEE
Jazyk:

Zahrajte si golf s populárnymi postavičkami z predošlých Hot Shots Golf sérií, ktoré vyšli na PS One / PSP a zažite jedinečnú golfovú atmosféru.


Everybodys Golf PREOWNED


Driv3r PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Atari
Jazyk:

Vzrušujúca 3D akčná hra v prostredí ilegálnych pouličných závodov a čierneho obchodu s kradnutými autami. Tanner je samotársky tajný policajt, prezývaný "Šofér". V svojej najnovšej misii preniká do gangu zlodejov luxusných áut. Zatiaľ čo sa Tanner tento zločinecký syndikát snaží zlikvidovať za každú cenu, prebiehajú strhujúce naháňačky a prestrelky zo zločincami, ktoré sa odohrávajú na troch kontinentoch.


Driv3r PREOWNED


Driver- Parallel Lines PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Atari
Jazyk:

Už štvrtý diel série z prostredia New Yorku 70. rokov, s otvorenou štruktúrou misií ala GTA. Hrdina je v prvej polovici mladý a hlúpy a v tej druhej zostarnutý a riadne naštvaný. Kto by taký nebol po 20 rokoch strávených v lapáku, kam sa navyše dostal celkom neoprávnene. Nikto nemôže hlavnému hrdinovi zazlievať, že si chce teraz vyrovnať účty, pričom sa musí spoliehať na to, že čas, ktorý presedel za mrežami, neznížil jeho vodičské umenie. Dramatický príbeh je rozkúskovaný do 35 misií s prevažne odlišnou náplňou, ktoré sú navyše preložené nepovinnými mini hrami v podobe účasti v deštrukčnom derby, alebo naháňačkami s policajtmi. Prerobený je navyše i systém hry po vystúpení z vozidla. Hlavné rysy : - Príbeh rozdelený do 35 misií. - Viac než 80 druhov ovládateľných vozidiel. - Komplexný systém poškodenia. - Možnosti úpravy vzhľadu i výkonu vozidiel. - Použitie nového fyzikálneho enginu.


Driver- Parallel Lines PREOWNED


Devil May Cry 3 PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Akčná adventúra
Firma:Capcom
Jazyk:Anglický

Od doby co demon Sparda pozvedl svůj meč aby zachránil lidskou rasu uplynulo několik tisíc let. Po vítězství, když byly zlé síly uvězněny, Sparda se spojil s lidstvem a stvořil Danteho, napůl člověk a napůl demona, který disponuje nadpřirozenou silou. Dante byl zasvěcen aby porazil zlé síly, jeho bratr Virgil podlehl silám svých zlých předků. Jedné noci se na střeše Danteho detektivní agentury objevil jeho bratr a vyzval ho k boji.


Devil May Cry 3 PREOWNED


Call of Duty 3 PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Akcia / Strieľačka
Firma:Activision
Jazyk:Anglický

Už tretie pokračovanie vojnovej akcie, ktorú snáď netreba dlho predstavovať. Tretí diel je dielom určeným špeciálne pre konzolu a zaoberá sa udalosťami behom vylodenia v Normandii a po ňom, keď sa spojenecké vojská snažili o prielom, ktorý sa nakoniec vydaril a vyústil v oslobodenie Paríža. V rámci hlavnej singleplayer kampane si postupne vyskúšate úlohu štyroch vojakov: americkej, britskej, kanadskej a poľskej národnosti. V ich koži zažijete okrem iného i boje v ruinách mesta, kde budete bojovať s nepriateľskými vojakmi na niekoľkých metroch tvárou v tvár alebo sa snažiť zneškodňovať pasce a "ukryť" improvizované výbušniny. Misie majú pritom hneď niekoľko spôsobov riešení, pričom každý z nich si vyžiada inú bojovú taktiku, či už ide o ostreľovanie z úkrytu, alebo priame stretnutia s nepriateľom. Vďaka veľkej miere interaktivity je možné zneškodniť takmer akýkoľvek nepriateľov úkryt. To isté však môže nepriateľ urobiť i vám.


Call of Duty 3 PREOWNED


Burnout 3- Takedown PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Preteky
Firma:Electronic Arts
Jazyk:Anglický

Extrémne rýchle závody automobilov so zábavným deštrukčným režimom hry v už treťom pokračovaní. Napumpujte adrenalín, pripútajte sa a porazte konkurenta nebezpečnou jazdou v najrýchlejšom závode všetkých čias akým koľvek spôsobom. Základné črty: - Veľmi vysoká umelá inteligencia - uvidíte hlavne na realistickej premávke, ale aj na počítačových súperoch, dokonca aj pri policajných vozoch! - Pre začiatočníkov ja tu aj jazdecká škola.


Burnout 3- Takedown PREOWNED


Burnout- Revenge PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Electronic Arts
Jazyk:

Ďalšie pokračovanie najlepšej závodnej hry roku 2004, ktoré získalo ocenenie za Najlepšiu závodnú hru na veľtrhu E3 2005. Samotná hra Burnout Revenge však nie je o vyhrávaní. Je o nedodržiavaní cestných pravidiel a o úplnom ovládnutí ciest. Burnout Revenge je výzvou pre hráča v rušnej prevádzke medzi pomstychtivými súpermi. Hráč nesmie vidieť nič iného ako seba a cieľovú čiaru. Myslíte si, že ste pripravený na neľútostnú súťaž? Potom vitajte v Burnout Revenge.


Burnout- Revenge PREOWNED


Brothers in Arms- Earned in Blood PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Akcia / Strieľačka
Firma:UBI Soft
Jazyk:Anglický

Jedinečným skĺbením autentickosti, napínavého príbehu a tímovej akcie sa Brothers In Arms: Road to Hill 30™ nezmazateľne zapísali do sŕdc všetkých priaznivcov vojnových hier. Brothers In Arms: Earned In Blood™ stavia na rovnakých základných pilieroch, ktoré už raz slávili úspech a k tomu pridáva do hry aj nové možnosti a herné módy. Okrem nových scén misií pre jedného hráča tu nájdete ďalšie misie pre viacerých hráčov, nový kooperatívny mód a nové zbrane a vozidlá.


Brothers in Arms- Earned in Blood PREOWNED


X-Men Origins- Wolverine PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Akcia / Strieľačka
Firma:Activision
Jazyk:Anglický

Wolverine prichádza do herného sveta, ako najvernejšia kópia filmovej postavy, aká sa kedy v hre objavila. Využívajúc legendárnu hrubú silu, schopnsť obnovovať svoju telesnú kondíciu, či smrtiace nasadzovanie nezničiteľných adamantových pazúrov budete odhaľovať záhady minulosti a pôvodu mutanta. Výpravný príbeh sa prelína s príbehom filmovým, adrenalínová akcia sa odohráva na skutočných miestach a vyzýva hráča na zburcovanie zvieracích inštinktov pri odhaľovaní skrytého nebezpečenstva, pri hone na nepriateľa, jeho zničení a pri odhaľovaní pravdy o Wolverinovom príbuzenskom vzťahu so Strykerom a Sabertoothom. Čaká vás húževnatý inštinkívny boj - kombinované útoky a survé protiútoky, reflexívne okamžité zabitia, či útoky skokom z veľkej vzdialenosti.


X-Men Origins- Wolverine PREOWNED


Pirates of the Caribbean- At World´s End PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Disney
Jazyk:Anglický

Akčná adventúra inšpirovaná udalosťami z druhého a tretieho dielu filmu Piráti z Karibiku vás so sebou vezme na vzrušujúci a dobrodružný výlet po moriach a oceánoch, pričom zavítate do rušných prístavných miest, vlhkej a nebezpečnej džungle, na malé romantické a záhadné ostrovy, ale veľa zábavy a dobrodružstva zažijete aj na šírom mori. Hra nie je presnou adaptáciou ani jedného z troch úspešncýh filmov, dokonca sa tu stretnete sa s postavami, miestami, ale hlavne s udalosťami (vrátane zakončenia), ktoré nie ste nemali možnosť vidieť ani v jednom zo snímkov. Známe postavy však samozrejme nechýbajú ani v priebehu hry a tak si môžete zahrať aj za kapitána Jacka Sparrowa, Willa Turnera i Elizabeth Swannovú. - pridajte sa a máte informácie z prvej ruky :-)


Pirates of the Caribbean- At World´s End PREOWNED


Horsez - Ranch Rescue PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:UBI Soft
Jazyk:

Váš kůň je připraven na trenink i závody. Vy se zase připravte mimo jiné i na boj o záchranu hřebčína v této skvělé adventuře.


Horsez - Ranch Rescue PREOWNED


Harry Potter and the Order of the Phoenix (HP a Fénixov rád) PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:EA Games
Jazyk:Anglický

Ve hře Harry Potter a Fénixův řád se Harry vrací pátým rokem do školy v Bradavicích a zjišťuje, že většině kouzelnického společenství zůstala utajena pravda o jeho nedávném střetu se zlým lordem Voldemortem. Kvůli obavě, že ctihodný bradavický ředitel Albus Brumbál lže o Voldemorově návratu, aby oslabil jeho vliv a získal jeho místo, jmenuje ministr kouzel Kornelius Popletal novou učitelku obrany proti temné magii, aby dohlížela na Brumbála a bradavické studenty. Ale ministerstvem schválený kurz obranné magie profesorky Dolores Umbridgeové zastihne mladé čaroděje žalostně nepřipravené k tomu, aby se ubránili temným silám, hrozícím jim i celému kouzelnickému společenství, a tak s pomocí svých přátel Hermiony a Rona vezme Harry věci do svých rukou. Setkají se tajně s malou skupinou ostatních studentů, která si dá název „Brumbálova armáda“ a Harry je naučí jak se bránit temné magii a připraví odvážné mladé kouzelníky na neobyčejnou bitvu, která na ně čeká. S možností hrát za vícero postav včetně Harryho Pottera, Brumbála a Siriuse Blacka nabízí videohra Harry Potter a Fénixův řád fanouškům možnost uchopit kouzelnou hůlku, objevovat všechna zákoutí Bradavic a zažít nejvíce vzrušující a nejdobrodružnější roky života Chlapce, který přežil. Úzké a koordinované propojení mezi knihou, filmem a videohrou je ve videohře Harry Potter a Fénixův řád akcentováno více, než kdykoli předtím. Hráči budou moci objevovat mnohá důležitá místa v Bradavicích, detailně odpovídající vzhledu svých filmových protějšků, zatímco budou pohlceni napínavým dobrodružstvím podle nádherného knižního příběhu. Hra je kompletne v českom dabingu !!! Harry Potter (Daniel Radcliffe) – Vojta Kotek Hermiona Grangerová (Emma Watson) – Anežka Pohorská Ron Weasley (Rupert Grint) – Jiří Kocman Draco Malfoy (Tom Felton) – Radek Škvor Severus Snape (Alan Rickman) – Aleš Procházka Albus Brumbál (Michael Gambon) – Otakar Brousek st. Hagrid (Robbie Coltrane) – Jiří Zavřel Minerva Mc Gonagallová (Maggie Smith) – Jana Drbohlavová a ďalší… Vydání hry Harry Potter a Fénixův řád, vyvíjené britským studiem EA a jeho týmem, který stojí za celosvětovým úspěchem série her o Harry Potterovi, je plánováno pro Nintendo Wii™, PLAYSTATION®3, Xbox 360™, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable), Nintendo DS™, Game Boy® Advance a Windows PC.


Harry Potter and the Order of the Phoenix (HP a Fénixov rád) PREOWNED


Harry Potter and Prisoner of Azkaban (a Väzeň z Azkabanu) PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Electronic Arts
Jazyk:Anglický

Komu učaroval Harry Potter, vychutná si jeho další dobrodružství v akční adventuře Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Ve výhledu ze třetí osoby se budete moci ujmout role nejen Harryho, ale i jeho kamarádů Hermiony a Rona, přičemž všichni vypadají mnohem dospěleji než v předchozích hrách. Každá ze tří postav disponuje unikátními dovednostmi. Například Hermiona je ze všech nejmenší a proto se lehce protáhne i tam, kam se Ron s Harrym nemohou dostat. Ron zase vládne zvláštní intuicí, takže bude moci například odhalit skryté dveře nebo pohyblivé panely tam, kde je ostatní neuvidí. Příběh hry je celkově mnohem tajemnější než v předchozích dílech. Pozor! - Hra spolupracuje so systémom Eye Toy Play!


Harry Potter and Prisoner of Azkaban (a Väzeň z Azkabanu) PREOWNED


Getaway 2- Black Monday PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Akcia / Strieľačka
Firma:SCEE
Jazyk:Anglický

Druhé pokračovanie úspešnej akčnej strieľačky s realistickým spracovaním prostredia a dokonalou filmovou atmosférou. Dej vás opäť zavedie do rôznych časti Londýna a jeho podsvetia. Hra ponúka veľa nových možností ako rozšírenie vozového parku, nové miesta, misie a tri nové hrateľné postavy s unikátnymi schopnosťami.


Getaway 2- Black Monday PREOWNED


Shadow Hearts- From the New World PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:RPG / Hra na hrdinov
Firma:Aruze
Jazyk:Anglický

Hrdinom tretieho dielu v RPG sérií Shadow Hearts je 16-ročný chlapec menom Garland, ktorý v roku 1929 cestuje po USA spolu s 21-ročnou lovkyňou príšer s indiánskym pôvodom, Shaniou. Ich cestovanie má však hlbší význam. Garland totiž stratil svojho otca, sestru a nanešťastie aj pamäť, preto sa vydáva nájsť podozrivú osobu, ktorá pravdepodobne zavinila ich smrť a ušla z väzenia pred spravodlivosťou. Hra ponúka unikátny bojový systém, netradičné príšery a rozsiahlosťou zaručuje dlhé hodiny bojovej zábavy pre všetkých fanúšikov RPG žánru.


Shadow Hearts- From the New World PREOWNED


The Lord of the Rings- The Third Age PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:RPG / Hra na hrdinov
Firma:Electronic Arts
Jazyk:Anglický

Po čase máte možnosť znovu navštíviť Tolkienov fantasy svet v ďalšom pokračovaní hry vytvorenej podľa rovnomerného filmu. Od svojich predchodcov sa líši štýlom, ktorý by sa dal prirovnať k nemenej známej RPG-čke Final Fantasy. Čaká na vás 9 zaujímavých kapitol, nové veľkolepé boje nádherne spracované 3D prostredie a kvalitný THX zvuk.


The Lord of the Rings- The Third Age PREOWNED


Call of Duty- Finest Hour PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Activision
Jazyk:

3D akčná strieľačka z obdobia 2.sv. vojny, ktorá po mnohých úspechoch na platforme PC prichádza aj na PS2ku. Viac ako 20 rozmanitých misií vás zavedie na všetky známe bitvy 2.sv vojny a nebude chýbať ani obsiahly autentický arzenál zbraní. Zažijte realitu druhej svetovej vojny! Zaujmite rolu vojakov z rôzných spojeneckých armád a zažijte drsnú realitu druhej svetovej vojny na vlastnej koži. Spoločne s ďalšími vojakmi z vašej jednotky podstupujete rôznorodé misie (vojenské útoky, záchrana zajatých vojakov, preplíženie sa za nepriateľské línie, sabotáž alebo tankové bitky). Staňte sa americkým parašutistom, členom anglických Commandos alebo príslušníkom ruskej pechoty. Cieľ je pre všetky spoločný: vybojovať zpäť slobodu a poraziť nacistov.


Call of Duty- Finest Hour PREOWNED


Yakuza 2 PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Akčná adventúra
Firma:Sega
Jazyk:Anglický

Kazuma Kiryu, protagonista prvej akčnej bojovky Yakuza, je menovaný štvrtým predsedom Tojo klanu, ale neočakávane v rovnaký deň z tohto klanu odchádza. Jeho osobne zvolený následník je zavraždený bývalým spojeneckým gangom nazvaným Omi. Tieto udalosti uviedli do chodu strhujúci dej, ktorý sleduje Kazumovo cestovanie skrz Japonsko, na ktorom by mohla byť posledná možnosť odvrátiť totálnu vojnu medzi klanmi Tojo a Omi. Hlavné rysy : - 16 dramatickým príbehom sprevádzaných kapitol. - Vylepšený systém boja umožňujúci bojovať až s niekoľkými protivníkmi naraz. - Dvakrát tak vybuchujúce prostredie oproti jednotke. - Mini-hry ako golf, či bowling.


Yakuza 2 PREOWNED


Tiger Woods PGA Tour 08 PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:EA Sports
Jazyk:Anglický

Ďalší ročník golfového simulátoru nezabúda ani na konzolu PS2 a tak sa tešte na najväčší počet šampionátov, známe tváre a ich rady pri reálne riadených úderov.


Tiger Woods PGA Tour 08 PREOWNED


SOCOM 3- US NAVY SEALs PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Akcia / Strieľačka
Firma:SCEE
Jazyk:Anglický

Ďalšie pokračovanie úspešnej vojenskej taktickej akcie, ktorá prichádza s celou radou noviniek väčšieho i menšieho významu. Hra vás zavedie do nových miest, ktoré sú vytvorené na základe skutočnostých predlôh, budete tak mať šancu pozrieť sa do Maroka, Bangladéša a k našim severným susedom do Poľska. Všetky miesta sú pritom niekoľkonásobne väčšie a rozľahlejšie ako v oboch predchádzajúcich dieloch, čo je zásluha novovyvinutej a použitej stream technológie, ktorá ďalšiu časť úrovne nahráva postupne priamo behom hrania, bez toho, aby ste to zaznamenali. Vďaka rozľahlosti úrovní však tvorcovia museli opustiť starý systém ukladania pozície medzi misiami. Teraz hra ponúka systém checkpointov roztrúsených priamo v misiách, vďaka nim je možné pokračovať bez nutnosti opakovania dlhých úsekov hry. Novinkou oproti minulosti je fakt, že vojaci vedia plávať a k dispozícii je i ovládanie dopravných a bojových prostriedkov vrátane takých ako je Humvee, tank T72, rôzne lode a útočné člny a ďalšie. Vylepšenia sa dočkala i AI nepriateľa a hlavne spolubojovníkov, s nimi ste v jednom tíme a velíte im. Za zmienku stojí i fakt, že misie je možné plniť niekoľkými rôznymi spôsobmi a nie len jedným dopredu daným. Úplnou novinkou je systém umožňujúci úpravu akéhokoľvek z celkového počtu 31 základných modelov zbraní. Hlavné rysy : - 12 singleplayerových misií v troch nových prostrediach. - 31 zbraní s možnosťou 950 rôznych úprav. - Pozemné i vodné bojové prostriedky. - Multiplayer i on-line podpora pre 32 hráčov. - Kompatibilita s PSP titulom SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo.


SOCOM 3- US NAVY SEALs PREOWNED


SOCOM- U S Navy SEALs Combined Assault PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Sony
Jazyk:Anglický

Nový prírastok do série, ktorý sa nepredstavuje ako nový diel, ale skôr AKO samostatný datadisk k SOCOMu 3. Misie sú tento krát zasadené do jedinej operačnej zóny, čo na hru pôsobí ucelenejším dojmom. Multiplayer obsahuje kompletnú ponuku máp ako má SOCOM 3 a to i s rovnakými funkciami a s lobmi. Hráči oboch hier sa tak v on-line "klaniach" bez problémov preženú. Combined Assault má však aj vlastné nové mapy až pre 32 hráčov. Prepojením PS2 Combined Assault s PSP Fire Team Bravo2 môžete sprístupniť nové prvky a vlastnosti v oboch hrách.


SOCOM- U S Navy SEALs Combined Assault PREOWNED


SOCOM 2- US Navy SEALs PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:SCEE
Jazyk:Anglický

Pokračovanie úspešnej hry SOCOM: US z prostredia Navy Seals!!! Pokračovanie je presné také, aké pokračovania majú byť: väčšie, lepšie, náročnejšie!!! V tejto hre máte vynikajúcu príležitosť stať sa členom elitnej námornej jednotky SEAL a bojovať proti najatým teroristom v unikátnych misiách, využívať taktické a strategické manévre a možnosti riadiť námornú jednotku. Čaká vás skutočné dobrodružstvo vďaka 12 misiám a 4 rôznym lokáciam. Každá misia je úplne iná, nenájdete tu dve rovnaké úlohy alebo situácie. Budú na vás nastražené zákerne pasce, stretnete sa s falošnými rukojemníkmi, demolíciami, budete účastníkom zbesilých naháňačiek, prieskumných a záchranných akcií svojích parťákov, nočných prepadov a ďalších bojových situácií. Stratégia a taktika sú vlastnosti, ktoré by mal mať každý dobrý veliteľ. Je preto na kreativite každého hráča, akým spôsobom bude viesť svoju jednotku pri každej misii.


SOCOM 2- US Navy SEALs PREOWNED


Silent Hill 4- The Room PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Akčná adventúra
Firma:Konami
Jazyk:Anglický

Dokonale spracovaný hororový príbeh odohrávajúci sa v malom opustenom meste. Revolučné zvukové a grafické efekty dokonale zvýrazňujú ponurú až strašidelnú atmosféru príbehu. Silent Hill 4 pokračuje a ďalej rozvíja hororový príbeh v štýle survival. V hre sa ocitáte v koži muža menom Henry Townsend, ktorý sa prebúdza zo zlovestného sna plného bizarných výjavov. Horšie je však to, že je zvonka zamknutý vo svojej vlastnej izbe, bez akýchkoľvek spomienok prečo a ako sa to stalo. Z izby, ktorá má zatarasené okná a v ktorej telefó neustále vyzváňa existuje iba jedna cesta von - skrz tajný tunel v Henryho šatníku. Tým sa ale problémy iba začínajú, pretože tento východ nedáva odpovede na Henryho otázky, ale ich iba ďalej rozširuje. Skrz neho sa totiž Henry dostáva do viacerých alternatívnych priestorov, v ktorých je nebezpečie rovnako bežné slovo, ako zápach z úst blížiaceho sa zombíka... Základné črty: - pokračujúci hororový príbeh s inteligentnou a premyslenou dejovou štruktúrou - nové monštrá a príšery, nové zbrane - neuveriteľne prepracovaná grafika


Silent Hill 4- The Room PREOWNED


Shrek the Third PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Activision
Jazyk:Anglický

Zelený obrík Shrek je tretí raz späť a spolu s ním a jeho priateľmi sa vydávate zachraňovať známe kráľovstvo „Far Far Away“. Jeho trón chce pre seba získať princ Krasoň, ktorý do hlavného mesta vyšle armádu. Shrek to tak nemôže nechať. Veď jeho žena Fiona je princeznou kráľovstva. Shrek sa tak vydáva na dobrodružstva, behom ktorých bude bojovať s vojakmi princa Krasoňa, zachraňovať priateľov i obyčajných obyvateľov, bojovať a zbierať celú sadu rozličných predmetov. Nechýba ani tradičný multiplayer mini hier, ktorých bude tento krát celkom šesť a ich obsah je jasný už z názvu - Castle Attack, Shrekleboard, Frog Herder, Shooting Gallery, Catacombs Leap a Ships Ahoy.


Shrek the Third PREOWNED


Need for Speed Undercover PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Preteky
Firma:Electronic Arts
Jazyk:České titulky

Nové pokračovanie série NFS je inšpirovaná akčným filmom "Kuriér" a je zamerané na príbeh viac, než ktorýkoľvek predošlý diel. Opäť sa teda dočkáme zúrivých naháňačiek s policajtmi i nelegálnosti na nočných i denných uliciach. Čaká vás: Otvorený svet. Naháňačky a prenasledovanie políciou. Zaberanie územia, odomykanie mapy. Tuning i nitro.


Need for Speed Undercover PREOWNED


Need for Speed ProStreet PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Preteky
Firma:EA Games
Jazyk:Anglický

V Need for Speed ProStreet súperíte na najvyššej úrovni pouličných pretekov. Nestačí už len ovládnuť vašu štvrť, teraz musíte obhájiť svoju dominanciu svetovej scéne. Postavte špičkový stroj, vyrazte s ním na preteky s množstvom disciplín a podrobte svoje schopnosti a reputáciu testu v súbojoch s najlepšími pouličnými pretekármi na svete. Toto je vaša šance dokázať, že máte na to získať korunu budúceho Kráľa ulíc. Need for Speed ProStreet má ozajstnú príchuť čistého adrenalínu a pretekania so všetkým, čo k tomu patrí. Jazda na hranici vašich možností a limitov vášho auta zvádza k chybám a tie môžu mať svoje následky. Predstavte si odlietavajúce úlomky, rozorvané plasty a škaredo pokrkvané plechy. Každý šrám, škrabanec a preliačený plech je známkou boja a dôkazom vašej vytrvalosti a odhodlania. Súťažte na niektorých legendárnych pretekárskych lokáciach sveta – tokijská Shuto Expressway, nemecká Autobahn a Nevadská púšť. Atmosféra je elektrizujúca, tvorená energiou nabitými davmi divákov, fotorealistickými vozmi a vznášajúcim sa dymom. Všetko je vytvorené tak, aby sa zhmotnil tlak a intenzita gladiátorských súbojov známych ako Show Down. Need for Speed ProStreet je vyjadrením hrubej sily, inštinktívnej agresivity a intenzívnej rivality, ktoré symbolizujú podstatu streetracingovej kultúry. Hlavné vlastnosti: Skutočné a adrenalínové preteky Zažijete drsné pouličné preteky s podporou celkom nového fyzikálneho enginu a krv v žilách vám rozprúdia súboje s intuitívne reagujúcou umelou inteligenciou súperov s realistickým štýlom riadenia. Dominujte vo všetkých závodných disciplínach Stať sa Kráľom ulíc nie je len o tom, že vyhráte jeden pretek. Musíte obstáť v štyroch rôznych pretekárskych disciplínach. V prebudovanom Drag móde vypustite z reťazí beštiu, ktorú skrývate pod kapotou vášho vozu, v módu Tandem Drift si osvedčíte šoférske schopnosti a v Grip Racing zažijete napätie a rivalitu elitnej súťaže. Celkom novým prvkom je Speed Challenge, absolútny test rýchlosti a riadenia. Jazda na hrane Streetracing je tvrdý a akákoľvek chyba prináša následky. Vďaka skutočne vyspelej a prepracovanej technológii snímania poškodení uvidíte realisticky poničené autá. Zažijete kolízie, pomačkané plechy a lietajúce úlomky. Ďalšiu úroveň realističnosti dodajú i prebiehajúce javy kolízie, napr. dym, gejzíry hlina a oblaky prachu, ktoré môžu znepríjemniť život ďalším pretekárom na trati. Nový rozmer súťažného spoločenského hrania Hra je plná skvelých funkcií, ktoré pomáhajú vytvoriť správnu súťaživú náladu pre vrcholný súboj medzi vami a vašimi priateľmi. Pravidlá prešli dramatickou zmenou a v on-line* aréne vzrástlo napätie a zosilnila agresivita. Za výsledkami stojí výkon Vaše auto nemusí práve oslňovať vzhľadom, pretože viac záleží na tom, čo skrýva pod kapotou. Vôbec prvý krát budete môcť sledovať vplyv technológie Autosculpt na výkon auta, a to v reálnom čase. Upravujte auto v aerodynamickom tuneli, vyberajte zo stoviek skutočných autodielov a postavte ten najlepší pretekársky stroj. Zdieľajte svoje tuningove výtvory s celým svetom Hneď ako vytvoríte návrh, môžete ho zdieľať. Celkom nová funkcia Blueprints vám umožňuje uploadovať vaše vizualizácie a parametre vyladenia výkonu on-line*. Po stiahnutí obdržíte ohodnotenie vždy, keď bude váš design použitý vo víťaznom preteku. Fotorealistické autá a prostredie Hra sa môže pochváliť autami, ktoré svojim vzhľadom a zvukom vyjadrujú silu, zbesilosť a surovú energiu s dosiaľ najrealistickejšími dymovými efektmi. Autentické a vierohodné lokácie a najlepšie mestské dráhy z celého sveta vytvárajú najúžasnejšie pretekárske prostredie všetkých čias.


Need for Speed ProStreet PREOWNED


Need for speed- Carbon PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:Preteky
Firma:Electronic Arts
Jazyk:Anglický

Mix NfS: Most Wanted a NfS: Underground, ktorý priaznivcom série ponúka adrenalínové pretekanie v mestách i v exteriéroch, konkrétne v dlhých a smrteľne nebezpečných kaňonoch. Dohromady hráč a jeho tím bojuje o rešpekt a ovládnutie mesta rozdeleného na teritóriá a ulice. Svoju úlohu v hre samozrejme hrá i polícia, ktorá sa pletie do tímových cestných bitiek a ovplyvňuje tak jej výsledky. K dispozícii je samozrejme množstvo vozidiel a nová Autosculpt technológia, ktorá sa stará o široké možnosti úpravy vzhľadu i výkonu daného vozidla. Hlavné rysy: - Mix NfS: Most Wanted a NfS: Underground. - Naháňačky s políciou. - Vylepšený tuning. - Nočná jazda. - Autosculpt technológia, ktorá sa stará o široké možnosti úpravy vzhľadu i výkonu daného vozidla.


Need for speed- Carbon PREOWNED


Naruto- Uzumaki Chronicles 2 PS2


Platforma:PlayStation 2
Typ:Bojová
Firma:Bandai
Jazyk:Anglický

V novom príbehu čelí hlavný hrdina Naruto rôznym výzvam, aby ochránil dedinu Hidden Leaf a jej obyvateľov pred diabolskou mocou, ktorá sa snaží ju ovládnuť. Staroveká sekta, o ktorej sa myslelo, že už je rozpustená, stále existuje a hľadá prstence ku vzkrieseniu mechanického teroru. Teraz je na Narutovi a všetkých z oblasti Hidden Leaf, aby spojili svoje sily a zastavili túto hrozbu.

Hra ponúka:
- Nový originálny príbeh
- Unikátny kreslený štýl
- Nové techniky a pohyby
- Veľké množstvo známych hrateľných postáv
- Pripojenie dvoch hráčov kedykoľvek v priebehu hry


Naruto- Uzumaki Chronicles 2 PS2


Naruto Ultimate Ninja 2 PREOWNED


Platforma:PlayStation 2
Typ:
Firma:Bandai
Jazyk:Anglický

PS2 verzia populárneho seriálu s hlavným hrdinom Naruto-om. Celkovo v 60tich misiách a siedmich minihrách môžete preveriť svoje "ninja" schopnosti a to až z 30timi hrateľnými charaktermi. Hra vychádza viac-menej podľa seriálových príbehov, ale samozrejme sa tu nachádzajú aj nové zatiaľ nepublikované epizódky.


Naruto Ultimate Ninja 2 PREOWNED

Dalsie hry : 20